Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Lupa do czytania LED
idealna do wyświetlania drobnych detali (takich jak bardzo małych czcionek, obrazów, obiektów)
- Rozpoznawanie najdrobniejszych szczegółów w książkach, gazetach, kartach, elektronice, biżuterii, hobby i rzemiośle
- duży obiektyw: 1,75x powiększenie z 2 diodami LED; ø 75 mm
- mały obiektyw: 12,25x powiększenie z 1 diodą LED; ø 22 mm
- kompaktowy, wykonany z tworzywa sztucznego ABS o małej wadze (120 g)
- przyjemny chwyt dla dobrego prowadzenia; długość chwytu: 11 cm
- zasilany bateryjnie; 3x AAA (nie wchodzi w skład zestawu)
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Temperatura pracy do | 40 °C |
| Znakowania | WEEE, CE |
| Długość | 191 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w kartonie |
| Materiał | szkło |
| Temperatura pracy od | -5 °C |
| Typ opakowania | Retail Box |
| średnica | 83 mm |
| Kolor | Biały |
| Waga | 120 g |
Bateria
| Napięcie | 1.5 V |
| Wymienna bateria | tak |
| Technologia | Bateria alkaliczno-manganowa (alkaliczna) |
Wydajność
| Napięcie robocze | 4.5 V (DC) |
| max. wydajność | 0.24 W |
46,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 100