Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Multiprzełącznik satelitarny 5 wkład / 8 wydajność
rozdzielacz do maks. 8 urządzeń jednego satelit
- kompatybilny z konwerterem Quad lub Quattro
- wbudowany generator 22 kHz
- obsługuje standard DVB-S i DVB-S2 (4K/HDTV/3D)
- dodatkowe wejście antenowe sygnału telewizji naziemnej (DVB-T/DVB-T2 HD)
- wbudowany zasilacz z eurozłączem
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | CE, WEEE |
| Szerokość | 365 mm |
| Wysokość | 70 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w kartonie |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |
| Głębokość | 120 mm |
| Typ opakowania | Retail Box |
| Kolor | Srebrny, Niebieski |
Połączenia
| Połączenie typu | Gniazdo F |
Przyłącza urządzeń
| Wejście, napięcie | 230 V (AC) |
| Ilość wyjść | 8 sztuk |
| maks. liczba urządzeń | 8 szt. |
| Zasilanie elektryczne konwertera | 600 mA |
| Rozkazy przełączania | 13/22 V/kHz |
| Wejście, liczba | 5 szt. |
| Napięcie przełączania | 15 ± 0,5 V |
| Wejście, typ | Gniazdo F |
| Wyjście, typ | Gniazdo F |
Transmisja sygnału
| Straty odbiciowe wyjść SAT | 9 - 10 dB |
| Poziom wyjściowy sygnału naziemnego (zgodnie z EN50083-3) | 83 - 85 dBµV |
| Straty odbiciowe wyjść naziemnych | 9 - 10 dB |
| Poziom wyjściowy sygnału SAT (zgodnie z EN50083-3) | 100 - 101 dBµV |
| Straty odbiciowe wejść naziemnych | 12 dB |
| Odsprzężenie polaryzacji sygnału SAT | 28 - 30 dB |
| Zakres częstotliwości sygnału naziemnego | 47 - 862 MHz |
| Zakres częstotliwości SAT | 950 - 2.150 MHz |
| Odsprzężenie polaryzacji sygnału naziemnego | 30 dB |
| Straty odbiciowe wejść SAT | 10 - 11 dB |
| Tłumienie przyłącza sygnału naziemnego | -1 - 0 dB |
| Tryby transmisji | DVB-S, DVB-S2, DVB-T |
369,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 10