Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Opty
OP-600L
Ciecze; Chemikalia; Oleje przemysłowe
OPTY™ OP-600L to nasza nowa rękawica zaprojektowana w celu ochrony przed zagrożeniami chemicznymi w środowisku suchym, zaolejonym lub mokrym.
otoczenia. Dzięki szorstkiemu materiałowi na dłoni, zapewnia doskonałą przyczepność w każdym środowisku. Potrójna powłoka PVC zapewnia doskonałą odporność na oleje. Podszewka z bezszwowej bawełny
zapewnia niezrównaną zręczność.
| Przykłady zastosowania: | - Prace laboratoryjne |
| - prace porządkowe | |
| - produkcja |
- Przeciwdziałanie zagrożeniom chemicznym w środowisku suchym, oleistym lub wilgotnym.
- Szorstki materiał na dłoni zapewnia doskonałą przyczepność.
- Potrójna powłoka PVC zapewnia doskonałą odporność na oleje.
- Wewnętrzna podszewka z bezszwowej bawełny zapewnia niezrównaną zręczność.
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Zużycie Jednostka | 1 szt./karton |
| Typ opakowania | Retail Tag |
| Kolor | Niebieski |
Rękawiczki
| Gauge | 13 |
| Technologie | EN388:2016 - 4121X; ISO 374-1: 2016/Type B - AJK; EN ISO 374-5:2016 |
| Długość środkowego palca | 8 cm |
| Rozmiar | M/8 |
| Waga | 128 |
| Materiał bazowy | Bawełna |
| Długość całkowita | 30.5 cm |
| Szerokość dłoni | 10 cm |
| Materiał powłokowy | PVC |
37,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 72