Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Opaska kablowa; nylon odporny na warunki atmosferyczne, przezroczysta
365 mm; 3,5 mm
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Temperatura pracy do | 85 °C |
| Szerokość | 3.5 mm |
| Długość | 365 mm |
| Zużycie Jednostka | 100 szt. w torebce plastikowej |
| Temperatura pracy od | -35 °C |
| Typ opakowania | Bulk |
| Kolor | Przezroczysty |
| Niełamliwość | 18.1 kg |
| maks. ø wiązki | 102 mm |