Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Extra Advanced
PR70/10A
bateria guzikowa cynkowo-powietrzna do aparatów słuchowych, 1,4 V
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Oznaczenie modelu | 10A |
| Wysokość | 3.5 mm |
| Zużycie Jednostka | 6 szt./blister |
| Typ opakowania | Retail Blister |
| średnica | 5.8 mm |
| Waga | 0.31 g |
Bateria
| Napięcie | 1.4 V |
| max. pojemność | 0.1 Ah |
| Technologia | Bateria cynkowo-powietrzna |
| Nazwa IEC | PR70 |
| Maksymalna ilość | 105 mAh |
| Rozmiar budownictwo | V10 |