Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Przedłużacz antenowy WLAN
Wtyk RP-SMA > Gniazdo RP-SMA
- Idealnie nadaje się do wspólnych routerów WiFi i anten WLAN z połączeniami RP-SMA
- Większa elastyczność dzięki przedłużaczowi umożliwiającemu zmianę położenia anteny lub optymalizację zasięgu sieci WLAN
- Kabel o niskiej, zoptymalizowanej tłumienności (2,4 GHz i 5 GHz) o częstotliwości radiowej (RF)
- Niskostratny kabel koncentryczny LMR 195 o zoptymalizowanej impedancji charakterystycznej 50 Ohm
- Pozłacane złącza odwrotne SMA
- Osłona zewnętrzna z PCW Ø 4,95
- Max. częstotliwość robocza: 5,8 GHz
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Temperatura pracy do | 80 °C |
| Znakowania | WEEE, CE |
| Długość | 3000 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w torebce plastikowej |
| Temperatura pracy od | -20 °C |
| Typ opakowania | Bulk |
| Kolor | Czarny |
Połączenia
| Połączenie typu | Wtyk RP-SMA |
| Połączenie 2, Typ | Gniazdo RP-SMA |
Kabel
| Typ kabla | LMR 195 |
| Wewnętrzna Materiał przewodzący | CU (miedź) |
| Długość kabla | 3 m |
Transmisja sygnału
| Impedancja | 50 Ω |
70,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 10 / 50 / 100