Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Przedłużacz Euro; 3 m, Biały
Wtyk europejski (typ C, CEE 7/16) > Wtyk europejski (typ C, CEE 7/16)
- przedłużacz do urządzeń z europejskim wtykiem
- Sprzedaż i użytkowanie zabronione w Szwajcarii
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | CE, WEEE |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w torebce plastikowej |
| Typ opakowania | Retail Polybag |
| Kolor | Biały |
Połączenia
| Połączenie typu | Wtyk europejski (typ C, CEE 7/16) |
| Połączenie 2, Typ | Wtyk europejski (typ C, CEE 7/16) |
Wydajność
| Napięcie robocze | 250 V (AC) |
| Napięcie nominalne | 250 V (AC) |
Kabel
| maks. obciążalność prądowa | 2.5 A |
| Skrót reprezentujący typ przewodu | H03-VV-H2-F |
| Przewód wewnętrzny numer | 2 sztuk |
| Przewód wewnętrzny przekrój | 0.75 mm² |
| Długość kabla | 3 m |
42,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 30 / 60