Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Przekładnik napięciowy AC/AC 45 W
przekształca napięcie 220 V - 240 V AC na 110 V - 120 V AC
- umożliwia użytkowanie urządzeń elektrycznych z USA w Europie
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | CE, WEEE |
| Szerokość | 62.2 mm |
| Długość | 87.6 mm |
| Wysokość | 87.6 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w kartonie |
| Typ opakowania | Retail Box |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 472 g |
Połączenia
| Połączenie typu | Wtyk europejski (typ C, CEE 7/16) |
| Połączenie 2, Typ | Gniazdo amerykańskie/japońskie (typ A, NEMA 1-15, 2-biegunowe) |
Przyłącza urządzeń
| Wejście, zakres napięcia | 220 - 240 (AC) V |
| Wejście, typ | Wtyk europejski (typ C, CEE 7/16) |
| Wyjście, napięcie | 110 V (AC) |
| Wyjście, typ | Gniazdo amerykańskie/japońskie (typ A, NEMA 1-15, 2-biegunowe) |
70,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 10 / 20