Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Przełącznik do głośników
do podłączenia maksymalnie 4 par głośników
- możliwość sterowania jedną parą głośników lub wszystkimi parami jednocześnie
- oznaczone kolorami złącza zaciskowe o średnicy do 2,5 mm²
- maksymalne obciążenie każdego z wyjść – do 200 W
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | CE, WEEE |
| Szerokość | 175 mm |
| Wysokość | 114 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w kartonie |
| Głębokość | 49 mm |
| Typ opakowania | Bulk |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 500 g |
Przyłącza urządzeń
| Wyjście 2, typ | Zacisk sprężynowy |
| Wyjście 4, typ | Zacisk sprężynowy |
| Wyjście 3, typ | Zacisk sprężynowy |
| Wejście, typ | Zacisk sprężynowy |
| Wyjście, typ | Zacisk sprężynowy |
93,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 6 / 12