Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Superlife
R14/C (Baby) (2014)
Bateria z chlorkiem cynku, 1,5 V
- niezawodne źródło energii w korzystnej cenie
- do urządzeń o niskim zapotrzebowaniu na energię lub pilotów zdalnego sterowania
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Oznaczenie modelu | 2014 |
| Szerokość | 26.2 mm |
| Długość | 50 mm |
| Wysokość | 50 mm |
| Zużycie Jednostka | 2 szt./blister |
| Typ opakowania | Retail Blister |
| średnica | 26.2 mm |
| Waga | 69.5 g |
Bateria
| Napięcie | 1.5 V |
| Technologia | Bateria z chlorkiem cynku |
| ładowalna | nie |
| Nazwa IEC | R14 |
| Formularz Budownictwo | Pin wypukły |
| Rozmiar budownictwo | C (Baby) |
8,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 12 / 60