Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
RJ45 patchkabel, CAT 6A S/FTP (PiMF), 500 MHz z CAT 7 kable surowym, Pomarańczowy
wtyk RJ45 LSZH niezawierający halogenów, miedź
Kabel do podłączenia sieci HighSpeed (Ethernet 10BASE-T/ 100BASE-TX/ 1000BASE-T, 10 Gigabit (10/100/1000/10000 Mbit) szczególnie dla konsol do gier o wysokiej rozdzielczości obrazu (4k/120Hz, 8k/60Hz) takich jak Sony Playstation 5 (PS 5) czy Microsoft Xbox X.
- podwójnie ekranowany kabel LAN/kabel sieciowy do podłączenia urządzeń sieciowych z 2 wtykami RJ45 (CAT 6A, 500 MHz)
- Cat 7 kable surowym do 600 MHz
- z pozłacanymi stykami (50µ)
- ekranowanie par żył: PIMF (pary w folii metalowej) + kompletne ekranowanie: oplot
- informacja o długości na spiczastej tulejce chroniącej przed zgięciem Slimline
- z zabezpieczeniem zatrzasku
- odpowiedni dla Power over Ethernet (PoE/PoE+)
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Temperatura pracy do | 65 °C |
| Znakowania | CE, WEEE |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w torebce plastikowej |
| Temperatura pracy od | -20 °C |
| Typ opakowania | Bulk |
| Kolor | Pomarańczowy |
Połączenia
| Połączenie, ekranowanie | tak |
| Połączenie typu | Wtyk RJ45 (8P8C) |
| Styki | EIA/TIA-568B |
| Zabezpieczenie zatrzask | obustronnie |
| Połączenie 2, Typ | Wtyk RJ45 (8P8C) |
Kabel
| Typ 2, osłaniając | kompletne ekranowanie: oplot (aluminium) |
| Średnica płaszcza kabla | 6.2 mm |
| Typ kabla | Cat 7 kable |
| Ilość ekranowanie | 2 x |
| Klasa ekranowanie | S/FTP (PiMF) |
| Materiał osłony kabla | LSZH |
| Wewnętrzna Materiał przewodzący | CU (miedź) |
| Typ 1, osłaniając | folia (aluminium) PiMF |
| AWG | 26/7 (stranded) |
| Specyfikacja | CAT 7 |
| LSZH | tak |
| Ochrona kink | obustronnie |
| Długość kabla | 3 m |
Transmisja sygnału
| max. przepustowość | 500 MHz |
Do pobrania
Karta katalogowa produktu pdf
60,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 10 / 80