Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Samochodowy przekładnik napięciowy DC/AC
przekształca napięcie 12 V DC na napięcie 230 V AC
- napięcie przemienne 230 V można wykorzystać do mobilnej eksploatacji oryginalnych zasilaczy do notebooków o poborze prądu do 150 W
- gniazdo ze stykiem ochronnym i zabezpieczeniem przed dziećmi
- z wyjściem USB (5 V / 2400 mA) do zasilania i ładowania telefonów komórkowych, notebooków i innych urządzeń
- wbudowane wentylatory zapewniające aktywne chłodzenie sterowane w zależności od temperatury
- automatyczne wyłączenie przy niskim napięciu akumulatora
- pasuje do wszystkich zapalniczek samochodowych
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Temperatura pracy do | 40 °C |
| Znakowania | CE, WEEE |
| Długość | 163 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w blistrze |
| Typ opakowania | Retail Blister |
| średnica | 70 mm |
| Kolor | Srebrny |
| Waga | 505 g |
| Klasa ochronności | II |
| Stopień ochrony | IP20 |
Wydajność
| max. wydajność | 150 W |
Przyłącza urządzeń
| Wejście, zakres napięcia | 12 (DC) V |
| Wyjście, napięcie | 230 V (AC) |
| Wejście, typ | Wtyk do gniazda zapalniczki |
| Wyjście, maks. natężenie prądu | 2.4 A |
| Wyjście, typ | Gniazdo ze stykiem ochronnym (typ F, CEE 7/7) |
187,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 10 / 20