Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Samochodowy przekładnik napięciowy DC/AC
przekształca napięcie 12 V DC na napięcie 230 V AC
- do zasilania urządzeń elektronicznych zasilanych napięciem sieciowym 230 V za pomocą napięcia pokładowego 12 V DC
- z przyłączem USB (2100 mA) i wbudowanym wentylatorem
- automatyczne wyłączenie przy niskim poziomie naładowania akumulatora samochodu
- Ochronne gniazdo stykowe
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Temperatura pracy do | 35 °C |
| Znakowania | CE, WEEE |
| Długość | 150 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w blistrze |
| Temperatura pracy od | 5 °C |
| Typ opakowania | Retail Box |
| średnica | 74 mm |
| Kolor | Czarny, Srebrny |
Wydajność
| max. wydajność | 150 W |
Przyłącza urządzeń
| Wejście, zakres napięcia | 12 (DC) V |
| Wyjście, napięcie | 230 V (AC) |
| Wejście, typ | Wtyk do gniazda zapalniczki |
| Wyjście, maks. natężenie prądu | 2.1 A |
| Wyjście, typ | Gniazdo ze stykiem ochronnym (typ F, CEE 7/7) |
187,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 20