Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Samochodowy uchwyt przyssawkowy do smartfona typu slim
do łatwego i bezpiecznego przymocowania w samochodzie
- indywidualne dopasowanie do wymiarów urządzenia w zakresie 52 mm – 90 mm
- podstawa z przyssawką i możliwością obracania gwarantuje pewne mocowanie do szyby
- przegub kulowy umożliwia indywidualne ustawienie i zablokowanie uchwytu w zakresie 360° dla optymalnego kąta patrzenia
- miękko wyściełane plecki chronią smartfon przed zarysowaniami
- wszystkie porty i elementy obsługowe są zawsze łatwo dostępne
- w zestawie samoprzylepny 80 mm krążek do uchwytu z przyssawką do zamocowania uchwytu w innym miejscu, niż do przedniej szyby – np. do deski rozdzielczej
- krążek można usunąć bez śladu
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Szerokość | 63.2 mm |
| Wysokość | 53.7 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w kartonie |
| Materiał | ABS |
| Głębokość | 92.6 mm |
| Typ opakowania | Retail Box |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 84 g |
| Szerokość urządzenia „do” | 90 mm |
| Szerokość urządzenia „od” | 52 mm |
Do pobrania
Instrukcja obsług/Zasady bezpieczeństwai pdf
116,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 40 / 80