Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Sieciowy moduł przyłączeniowy/łączący CAT 6/ CAT 6A/ CAT 7, STP
moduł do podłączenia dwóch instalacyjnych kabli sieciowych
- z metalizowaną obudową z tworzywa sztucznego
- z listwami przyłączeniowymi LSA
- możliwy montaż bez użycia narzędzi
- ekranowany STP
- do CAT 6/ CAT 6A/ CAT 7 kabli z AWG 22-26
- obsługuje aplikację PoE + IEEE 802.3at
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | CE |
| Szerokość | 37 mm |
| Długość | 83.7 mm |
| Wysokość | 23 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w torebce plastikowej |
| Typ opakowania | Bulk |
| Kolor | Czarny |
Połączenia
| Połączenie typu | Listwa zaciskowa do montażu kabli LSA (bez użycia narzędzi) |
Kabel
| Klasa ekranowanie | STP |
| Specyfikacja | CAT 6 |
Transmisja sygnału
| max. przepustowość | 600 MHz |
60,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 40 / 320