Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Watch
SR58 (V362)
bateria guzikowa srebrowo-cynkowa, 1,55 V
- do szerokiej gamy zegarków cyfrowych i analogowych
- Niezawodne i wysokiej jakości komórki
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Oznaczenie modelu | V362 |
| Aplikacje | Rower |
| Wysokość | 2.1 mm |
| Zużycie Jednostka | 10 szt. w pudełku |
| Typ opakowania | Bulk |
| średnica | 7.9 mm |
| Waga | 0.4 g |
Bateria
| Napięcie | 1.55 V |
| Nazwa JIS | SG11 |
| Technologia | Bateria srebrowo-cynkowa (tlenek srebra) |
| ładowalna | nie |
| Nazwa IEC | SR58 |
| Maksymalna ilość | 21 mAh |