Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Watch
SR59 (V397)
bateria guzikowa srebrowo-cynkowa, 1,55 V
- do szerokiej gamy zegarków cyfrowych i analogowych
- Niezawodne i wysokiej jakości komórki
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Oznaczenie modelu | V397 |
| Aplikacje | Rower |
| Wysokość | 2.6 mm |
| Zużycie Jednostka | 10 szt. w pudełku |
| Typ opakowania | Bulk |
| średnica | 7.9 mm |
| Waga | 0.5 g |
Bateria
| Napięcie | 1.55 V |
| Nazwa JIS | SG2 |
| Technologia | Bateria srebrowo-cynkowa (tlenek srebra) |
| ładowalna | nie |
| Nazwa IEC | SR59 |
| Maksymalna ilość | 30 mAh |