Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Starter LED
do tuby LED T8
- nadaje się również do połączenia szeregowego dwóch świetlówek
- rozstaw nóżek trzonka 13 mm
- Napięcie robocze: 100 V - 240 V
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Temperatura pracy do | 40 °C |
| Znakowania | WEEE, CE |
| Długość | 39.5 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w kartonie |
| Temperatura pracy od | -20 °C |
| Typ opakowania | Retail Box |
| średnica | 21 mm |
| Kolor | Szary |
| Waga | 50 g |
| Stopień ochrony | IP20 |
Wydajność
| Pobór mocy | 30 W |
| Napięcie robocze | 230 V (AC) |
Do pobrania
Deklaracja zgodności pdf
16,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 1200