Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Uniwersalny samochodowy zasilacz do notebooka 1,5 V – 12 V (samochody osobowe/ciężarowe)
z adapterem 6 DC – maks. 24 W i 2 A
- mobilne zasilanie elektryczne notebooków w samochodzie osobowym lub ciężarowym
- zapewnia stabilny prąd stały o natężeniu 2 A
- 6 wtyków adaptera do podłączenia dostępnych w handlu urządzeń elektrycznych
- napięcie wyjściowe wybierane w zakresie od 1,5 V do 12 V
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | WEEE, CE |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w kartonie |
| Typ opakowania | Retail Blister |
| Kolor | Czarny |
Wydajność
| Pobór mocy | 24 W |
Przyłącza urządzeń
| Wejście, zakres napięcia | 12 - 24 (DC) V |
| Wejście, typ | Wtyk do gniazda zapalniczki |
| Stabilizacja napięcia | tak |
| Wyjście, poziomy napięcia | 1,5, 3, 4,5, 6, 7,5, 9, 12 V |
| Wyjście, maks. natężenie prądu | 2 A |
| Wyjście, typ | Gniazdo DC (uniwersalne, 2-pinowe) |
Zakres dostawy
| Adapter do notebooków | Adapter DC (3,50 x 1,35 mm), Adapter DC (5,00 x 2,10 mm), Adapter DC (5,50 x 1,50 mm), Adapter DC (5,50 x 2,50 mm), Instrukcja obsługi, Jack 2,5 mm, Jack 3,5 mm |
79,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 25 / 50