Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Hearing Aid
V10/PR70 (PR10)
bateria guzikowa cynkowo-powietrzna do aparatów słuchowych, 1,4 V
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Oznaczenie modelu | PR10 |
| Wysokość | 3.6 mm |
| Zużycie Jednostka | 6 szt./blister |
| Typ opakowania | Retail Blister |
| średnica | 5.8 mm |
Bateria
| Napięcie | 1.4 V |
| max. pojemność | 0.1 Ah |
| Technologia | Bateria cynkowo-powietrzna |
| ładowalna | nie |
| Nazwa IEC | PR70 |
| Maksymalna ilość | 100 mAh |
| Rozmiar budownictwo | V10 |