Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Hearing Aid
V13/PR48 (PR13)
bateria guzikowa cynkowo-powietrzna do aparatów słuchowych, 1,4 V
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Oznaczenie modelu | PR13 |
| Wysokość | 5.4 mm |
| Zużycie Jednostka | 6 szt./blister |
| Typ opakowania | Retail Blister |
| średnica | 7.9 mm |
Bateria
| Napięcie | 1.4 V |
| max. pojemność | 0.3 Ah |
| Technologia | Bateria cynkowo-powietrzna |
| ładowalna | nie |
| Nazwa IEC | PR48 |
| Maksymalna ilość | 310 mAh |
| Rozmiar budownictwo | V13 |