Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
U-Feel
WG-1855HY
Ogólna obsługa; ochrona przed wysoką temperaturą
WG-1855HY U-Feel to pojedyncza rękawica powlekana nitrylem z 18-stopniową podszewką z poliestru i spandexu. Nasączenie Wonder Grip® Performance™ tworzy doskonałą cienką i gładką warstwę ochronną, która zapewnia niezrównany poziom czułości i zręczności. Ta niesamowicie cienka i miękka rękawica daje użytkownikowi poczucie drugiej skóry i zapewnia
Wyjątkowy komfort i precyzja w pracy, gdzie dokładność jest niezbędna. Model WG-1855HY jest bezsilikonowy z certyfikatem.
| Przykłady zastosowania: | - Prace precyzyjne |
| - Prace montażowe | |
| - Prace logistyczne |
- Niezrównana wrażliwość i zręczność dzięki cienkiej i gładkiej warstwie ochronnej.
- Niewiarygodnie cienkie i miękkie, co czyni je idealnymi do pracy, gdzie liczy się dokładność.
- Wyjątkowy komfort i precyzja.
- Certyfikowany bezsilikonowy.
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Zużycie Jednostka | 1 szt./karton |
| Typ opakowania | Retail Tag |
| Kolor | Żółty |
Rękawiczki
| Gauge | 18 |
| Technologie | EN388:2016 - 4121X; EN407:2004 - X1XXXX |
| Długość środkowego palca | 6.9 cm |
| Rozmiar | S/7 |
| Waga | 43,3 |
| Materiał bazowy | Spandex, Poliester |
| Długość całkowita | 23.5 cm |
| Szerokość dłoni | 8.1 cm |
| Materiał powłokowy | Nitryl |
25,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 144