Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Comfort Lite
WG-300
Obsługa ogólna
WG-300 Comfort Lite to nasz wysokiej jakości podstawowy produkt lateksowy. WG-300 Comfort Lite z pojedynczą warstwą lateksu na podszewce z nylonu i poliestru o grubości 15 gauge'ów oferuje dużą elastyczność dla łatwiejszego poruszania ręką i większą zręczność podczas wykonywania precyzyjnych zadań roboczych.
| Przykłady zastosowania: | - Ogrodnictwo |
| - prace domowe | |
| - transport mebli |
- Wysokiej jakości podstawowy produkt lateksowy.
- Duża elastyczność dla łatwiejszych ruchów dłoni.
- Większa zręczność w wykonywaniu precyzyjnych zadań.
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Zużycie Jednostka | 1 szt./karton |
| Typ opakowania | Retail Tag |
| Kolor | Zielony |
Rękawiczki
| Gauge | 15 |
| Technologie | EN388:2016 - 2131X |
| Długość środkowego palca | 7.2 cm |
| Rozmiar | L/9 |
| Waga | 46,5 |
| Materiał bazowy | Poliester, Nylon |
| Długość całkowita | 24.6 cm |
| Szerokość dłoni | 9 cm |
| Materiał powłokowy | Lateks |
25,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 144