Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Dual
WG-355
Obsługa ogólna
WG-355 Dual jest oparty na zupełnie nowym podwójnym materiale nośnym:
Nylonowy materiał, który otacza nadgarstek i dłoń aż do podstawy palca
zapewnia najlepszą przyczepność. Na palcach i kościach palców z drugiej strony
materiał nośny wykonany jest z mikrofibry, która zapewnia wyjątkową sprawność manualną,
niezrównany komfort i wrażliwość dotykowa. Proste
lateksowa powłoka WG-355 Dual przyczynia się do lepszej przyczepności.
| Przykłady zastosowania: | - Instalacja sanitarna |
| - Instalacja elektryczna | |
| - prace montażowe |
- Nylonowy materiał zapewnia najlepszy chwyt.
- Mikrofibra zapewnia wyjątkową zręczność manualną, komfort i wrażliwość dotykową.
- Powłoka lateksowa zapewnia lepszą przyczepność.
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Zużycie Jednostka | 1 szt./karton |
| Typ opakowania | Retail Tag |
| Kolor | Szary, Czerwony |
Rękawiczki
| Gauge | 15 |
| Technologie | EN388:2016 - 2131X |
| Długość środkowego palca | 8.3 cm |
| Rozmiar | XL/10 |
| Waga | 59 |
| Materiał bazowy | nylon, mikrofibra |
| Długość całkowita | 26.5 cm |
| Szerokość dłoni | 10 cm |
| Materiał powłokowy | Latex |
32,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 144