Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Bee-Tough
WG-522B
Ogólna obsługa; ochrona przed wysoką temperaturą
WG-522 Bee-Tough łączy w sobie technologię dziewiarską Bee-series™ z powłoką nitrylową w celu uzyskania doskonałej odporności na olej i optymalnej długotrwałej przyczepności.
Odporność na olej oraz optymalna i trwała przyczepność. Górna część rękawicy wykonana jest z bardzo lekkiej podszewki, która zapewnia zarówno dużą sztywność skrętną, jak i niezrównaną oddychalność. Technologia dzianiny Bee-series™ tworzy unikalny kształt na dłoni i maksymalizuje współczynnik tarcia powłoki. Dolna część rękawicy korzysta z technologii DuaLiner™ i jej specjalnego podparcia z tyłu dłoni, zapewniając pewne i pewne dopasowanie. Dzięki serii Bee-series™, DuaLiner™ i powłoce nitrylowej, WG-522 Bee-Tough wyznacza nowe standardy w zakresie komfortu pracy w środowisku tłustym i zaolejonym.
| Przykłady zastosowania: | - Prace logistyczne |
| - prace konserwacyjne | |
| - lekkie i średnie prace montażowe |
- Ultralekka podszewka oferuje wysoką sztywność skrętną i niezrównaną oddychalność.
- Mocne i pewne dopasowanie.
- Doskonała odporność na olej i trwała przyczepność.
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Zużycie Jednostka | 1 szt./karton |
| Typ opakowania | Retail Tag |
| Kolor | Czarny, jasny niebieski, Ciemnoniebieski |
Rękawiczki
| Gauge | 13 |
| Technologie | EN388:2016 - 4121X; EN407:2004 - X1XXXX |
| Długość środkowego palca | 8.9 cm |
| Rozmiar | XL/10 |
| Waga | 53 |
| Materiał bazowy | Poliester |
| Długość całkowita | 26 cm |
| Szerokość dłoni | 10 cm |
| Materiał powłokowy | Nitryl |
25,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 144