Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Wtyk bananowy
z przyłączami gwintowanymi, Czarny
- artykuł przeznaczony wyłącznie dla hobbystów/majsterkowiczów.
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | CE |
| Szerokość | 8.9 mm |
| Długość | 38.7 mm |
| Wysokość | 8.9 mm |
| Zużycie Jednostka | 10 szt. w torebce plastikowej |
| Typ opakowania | Bulk |
| średnica | 4.5 mm |
| Kolor | Czarny |