Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Żarówka do latarki szpiczasta soczewkowa, 0,25 W
E10, 1,2 V (DC), 220 mA
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Wysokość | 24 mm |
| Zużycie Jednostka | 100 szt. bez opakowania |
| Typ opakowania | Bulk |
| średnica | 9.5 mm |
| Żywotność znamionowa | 20000 godz. |
| Żywotność nominalna | 20000 godz. |
Wydajność
| Pobór mocy | 0.25 W |
| Napięcie robocze | 1.2 V (DC) |
| Źródło światła | Żarówka (wolfram) |
Konstrukcja
| Trzonek | E10 |
| Forma konstrukcyjna | Soczewka (spiczasta) |
| Typ osłony | Soczewka |