Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Żarówka miniaturowa minipisello, 0,25 W
Cable Strand, 230 V (AC), 1,4 mA
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Wysokość | 10 mm |
| Zużycie Jednostka | 100 szt. bez opakowania |
| Typ opakowania | Bulk |
| średnica | 3.8 mm |
| Żywotność znamionowa | 20000 godz. |
| Żywotność nominalna | 20000 godz. |
Wydajność
| Pobór mocy | 0.25 W |
| Źródło światła | Lamp żarowych |
| Napięcie robocze | 230 V (AC) |
Konstrukcja
| Trzonek | Cable Strand |
| Forma konstrukcyjna | w kształcie rury |
| Typ osłony | przezroczysta |