Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Żarówka miniaturowa T1, 0,09 W
SM4s/4 (Sub Midget Flange), 1,5 V (DC), 50 mA
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Wysokość | 16 mm |
| Zużycie Jednostka | 100 szt. bez opakowania |
| Typ opakowania | Bulk |
| średnica | 4.8 mm |
Wydajność
| Pobór mocy | 0.09 W |
| Napięcie robocze | 1.5 V (DC) |
| Źródło światła | Żarówka (wolfram) |
Konstrukcja
| Trzonek | SM4s/4 (Sub Midget Flange) |
| Forma konstrukcyjna | w kształcie rury |
| Typ osłony | przezroczysta |