Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Żarówka miniaturowa T1¼, 1,1 W
Żółty, przewód 0,3 m, 14 V (DC), 80 mA
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Zużycie Jednostka | 100 szt. bez opakowania |
| Typ opakowania | Bulk |
| średnica | 4 mm |
| Kolor | Żółty |
Wydajność
| Pobór mocy | 1.1 W |
| Napięcie robocze | 14 V (DC) |
| Źródło światła | Żarówka (wolfram) |
Kabel
| Długość kabla | 0.3 m |
Konstrukcja
| Trzonek | Cable Strand |
| Forma konstrukcyjna | w kształcie rury |
| Typ osłony | przezroczysta |