Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Żarówka rurkowa, 1 W
E5,5, 12 V (DC), 80 mA
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Wysokość | 15 mm |
| Zużycie Jednostka | 100 szt. bez opakowania |
| Typ opakowania | Bulk |
| średnica | 4.7 mm |
Wydajność
| Pobór mocy | 1 W |
| Napięcie robocze | 12 V (DC) |
| Źródło światła | Żarówka (wolfram) |
Konstrukcja
| Trzonek | E5,5 |
| Forma konstrukcyjna | w kształcie rury |
| Typ osłony | przezroczysta |