Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Żarówka rurkowa, 2,3 W
E10, 24 V (DC), 85 mA
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Wysokość | 28 mm |
| Zużycie Jednostka | 100 szt. bez opakowania |
| Typ opakowania | Bulk |
| średnica | 10 mm |
Wydajność
| Pobór mocy | 2.3 W |
| Napięcie robocze | 24 V (DC) |
| Źródło światła | Żarówka (wolfram) |
Konstrukcja
| Trzonek | E10 |
| Forma konstrukcyjna | w kształcie rury |
| Typ osłony | przezroczysta |