Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Zasilacz Micro-USB 3.0A
Uniwersalna ładowarka do wielu małych urządzeń ze złączem micro-USB.
kompatybilny z wielu smartfonów i tabletów, takich jak seria Samsung Galaxy, Sony, Huawei, LG, Xiaomi ale także dla małego komputera jako Rasperry.
- umożliwia szybkie ładowanie bezpośrednio do gniazdka
- Kabel przyłączeniowy 1,5 m w odpowiedniej odległości przemieszczania
- ogólnie nadaje się do urządzeń, takich jak smartfony lub tabletek, które są ładowane poprzez USB lub jako źródło energii dla zasilania napięciem do urządzenia za pośrednictwem USB.
- Integralną zabezpieczenia elektroniczne przeciążeniem, przegrzaniem i zwarciem i tym samym zapewnia optymalne bezpieczeństwo.
- Zasilacz może być używany z zakresem napięcia wejściowego 100-240V i za granicą.
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | CE, WEEE, Haus, Quader, Indoor use |
| Szerokość | 43.2 mm |
| Długość | 80 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt./torebka foliowa |
| Głębokość | 24.6 mm |
| Typ opakowania | Retail Polybag |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 76 g |
Przyłącza urządzeń
| Prądu wejściowego | 0.5 A |
| Średnia sprawność podczas pracy | 81.4 % |
| Sprawność przy niskim obciążeniu (10 %) | 80.8 % |
| Wejście, zakres napięcia | 100 - 240 (AC) V |
| Wyjście, napięcie | 5 V (DC) |
| Wyjście, maks. natężenie prądu | 3 A |
| Wyjście, typ | Wtyk micro USB 2.0 (typ B) |
Kabel
| Typ kabla | Kabel okrągły |
| Długość kabla | 1.5 m |
93,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 50 / 100