Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Zasilacz/Transformator do LED 24 V (DC)/15 W
24 V DC do lamp LED z maksymalnym obciążeniem łącznym wynoszącym 15 W
- źródło prądu stałego do lamp LED ze statecznikiem
- dzięki płaskiemu kształtowi po zamontowaniu zajmuje mało miejsca
- transformator jest dopuszczony do montażu w meblach
- bezpieczna separacja elektryczna zgodnie z II klasą ochronności
- stałe napięcie wyjściowe umożliwiające zastosowanie połączeń równoległych
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Temperatura pracy do | 45 °C |
| Znakowania | WEEE, CE, bauartgeprüft: TÜV Rheinland |
| Szerokość | 35.5 mm |
| Długość | 103 mm |
| Wysokość | 16 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w kartonie |
| Temperatura pracy od | -20 °C |
| Typ opakowania | Retail Box |
| Waga | 50 g |
| Klasa ochronności | II |
| Stopień ochrony | IP20 |
Wydajność
| max. wydajność | 15 W |
| Zużycie energii w stanie bez obciążenia | 0.5 W |
Przyłącza urządzeń
| Wejście, zakres napięcia | 200 - 240 (AC) V |
| Wyjście, napięcie | 24 V (DC) |
| Ilość wyjść | 2 sztuk |
| Wejście, liczba | 2 szt. |
| Wejście, typ | Zacisk śrubowy |
| Wyjście, przekrój | 0.75 mm² |
| Wejście, przekrój | 0.75 mm² |
| Wyjście, maks. natężenie prądu | 0.625 A |
| Wyjście, typ | Zacisk śrubowy |
79,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 100