Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Zestaw do testowania kabli sieciowych
do sprawdzania połączeń sieciowych CAT 5/6 i połączeń ISDN
- wyposażony w gniazdo RJ11, RJ12 i RJ45
- w zestawie kable adaptera BNC > RJ45, RJ45 > RJ45 i wtyki BNC > BNC, RJ45 > RJ11
- sprawdza przewody pod kątem ciągłości, zwarć, pomylonych żył i uszkodzeń kabli
- zdalne urządzenie z wbudowanym wyświetlaczem LED do sprawdzania 8 pojedynczych żył
- urządzenie zasilane baterią 9 V (do kupienia osobno)
- w zestawie twardy futerał
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | WEEE, CE |
| Szerokość | 80 mm |
| Wysokość | 57 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w blistrze |
| Głębokość | 23 mm |
| Typ opakowania | Retail Box |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 195 g |
93,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 30 / 60