Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Zestaw koncentrycznych kabli antenowych 100 dB
2 ekranowane kable przyłączeniowe LNB z wtykami F
- doskonale nadają się do bezpośredniego podłączenia pojedynczych konwerterów LNB
- przykręcany jednostronnie wtyk F ułatwia poprowadzenie przez ścianę
- podwójne ekranowanie sygnału zapewniające dobrą ochronę na długich odcinkach
- przewód wewnętrzny ze stali o grubości 1,13 mm z płaszczem miedzianym
- Akcesoria: 3 wtyki F + 2 przepusty chroniące przed wpływami atmosferycznymi
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | CE |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w kartonie |
| Zewnętrzna powłoka materiału | PVC |
| Typ opakowania | Retail Box |
Połączenia
| Połączenie, ekranowanie | tak |
| Połączenie typu | Wtyk F |
| Połączenie 2, Typ | wolne końce kabla |
Kabel
| Typ 2, osłaniając | Oplot (aluminium) 128x |
| Średnica płaszcza kabla | 6.8 mm |
| Ilość ekranowanie | 2 x |
| Wewnętrzna Materiał przewodzący | CCS |
| Typ 1, osłaniając | folia (aluminium) |
| Srednica dielektryka | 4.8 |
| Przewód wewnętrzny, średnica żyły | 1.13 mm |
| Długość kabla | 20 m |
93,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 10