Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Pouch (EKF822)
torba na akcesoria
Jeśli podróżujesz z wieloma urządzeniami, nie możesz pozwolić, aby wszystkie kable, ładowarki i inne akcesoria zamieniły się w zaplątany bałagan. Torba na akcesoria EVERKI została zaprojektowana tak, aby myszka, ładowarki i zasilacze były oddzielone od bardziej wrażliwych przedmiotów. Ponadto wyściółka na dnie oferuje dodatkową ochronę mniejszych, lekko uszkodzonych akcesoriów.
- Dla kabli, ładowarek i innych akcesoriów
- Wyściółka na dnie zapewnia dodatkową ochronę.
- 30 lat gwarancji na materiały i wykonanie
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Gwarancja | 30 lat |
| Szerokość | 210 mm |
| Wysokość | 190 mm |
| Materiał | materiał |
| Głębokość | 10 mm |
| Typ opakowania | Bulk |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 90 g |
116,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 20