Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Casual
Przedłużacz audio MP3
przedłużacz do połączeń audio za pośrednictwem złącza jack 3,5 mm
Kabel jack 3,5 mm okazał się za krótki? Oto praktyczny przedłużacz, który temu zaradzi. Dzięki wielowarstwowemu ekranowaniu sygnału, czystym materiałom i precyzyjnemu wykonaniu złącze audio wydłuża zasięg o kilka jakże potrzebnych metrów.
- przedłużacz jack 3,5 mm do podłączenia przenośnych urządzeń audio przez AUX-In
- przewód z czystej miedzi z podwójnym ekranowaniem zapewnia przepływ czystego sygnału
- styki pokryte 24-karatowym złotem zapewniają minimalne zakłócenia przesyłu
- Trwałość i doskonała jakość sygnału dzięki wewnętrznym przewodnikom wykonanym w 99,9 % z miedzi beztlenowej, która zapobiega utlenianiu
- Podwójne ekranowanie z folii aluminiowej i oplotu miedzianego gwarantuje obraz pozbawiony zakłóceń.
- Możliwość długotrwałego użytkowania dzięki elastycznemu i wytrzymałemu płaszczowi z PVC, który można optymalnie wyginać, co upraszcza układanie kabla
- Nawet po wielu latach krystalicznie czysta jakość dźwięku i wolne od rdzy połączenia dzięki wtyczkom pokrytym 24-karatowym złotem
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Temperatura pracy do | 80 °C |
| Znakowania | WEEE, CE |
| Gwarancja | 10 lat |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w kartonie |
| Temperatura pracy od | -10 °C |
| Typ opakowania | Retail Box |
Połączenia
| Połączenie, szerokość | 9.8 mm |
| Połączenie, ekranowanie | tak |
| Połączenie typu | Wtyk jack 3,5 mm (3-pinowy, stereo) |
| Połączenie 2, wysokość | 12.5 mm |
| Połączenie, wysokość | 8 mm |
| Połączenie, materiał styków | złoto (24 kt) |
| Połączenie 2, długość | 37.5 mm |
| Połączenie, długość | 30.3 mm |
| Połączenie, materiał obudowy | PVC |
| Połączenie 2, szerokość | 12 mm |
| Połączenie 2, Typ | Gniazdo jack 3,5 mm (3-pinowe, stereo) |
Kabel
| Rdzeń ferrytowy | nie |
| Typ 2, osłaniając | oplot (miedź) 42x |
| Średnica płaszcza kabla | 3.9 mm |
| Typ kabla | Kabel okrągły |
| Ilość ekranowanie | 2 x |
| Wewnętrzna Materiał przewodzący | OFC (miedź beztlenowa 99,9%) |
| Przewód wewnętrzny numer | 25 sztuk |
| AWG | 23 |
| Przewód wewnętrzny, średnica żyły | 0.12 mm |
| Długość kabla | 1.5 m |
Transmisja sygnału
| Impedancja | 50 Ω |
| max. przepustowość | 10 MHz |
| Pojemność | 155 pF |
Do pobrania
Karta katalogowa produktu pdf
46,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 20 / 40