Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Przedłużacz DC 2,1 mm, Czarny
do zasilania elektrycznego
- nieekranowany
- AWG20
- Artykuł przeznaczony wyłącznie dla hobbystów/majsterkowiczów.
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | WEEE, CE |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w torebce plastikowej |
| Typ opakowania | Bulk |
| Waga | 400 g |
Połączenia
| Połączenie typu | Wtyk DC (5,50 x 2,10 mm) |
| Połączenie 2, Typ | Gniazdo DC (5,50 x 2,10 mm) |
Kabel
| Wewnętrzna Materiał przewodzący | miedź |
| Przewód wewnętrzny numer | 2 sztuk |
| Przewód wewnętrzny przekrój | 0.5 mm² |
| Długość kabla | 10 m |
46,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 20 / 40