Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Series 1.4
Przewód HDM™ o dużej szybkości transmisji z obsługą Ethernet
Wtyk HDMI™ (typ A) > Wtyk HDMI™ (typ A)
- rozdzielczość 4K 30Hz, rozdzielczość 3D 1920x1080p 24 Hz
- dzięki wbudowanemu przewodowi z obsługą sieci Ethernet nie trzeba podłączać dodatkowych kabli sieciowych ani audio
- Prędkość transmisji danych max. 8,16 Gbit/s (340 MHz × 8 bit × 3)
- obsługiwana przestrzeń barw YCC-601, Adobe RGB, Adobe YCC-601
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | CE, WEEE |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w torebce plastikowej |
| Typ opakowania | Bulk |
| średnica | 6 mm |
| max. uchwała | 4K Ultra HD 2160p (30 Hz) |
| Kolor | Srebrny |
Połączenia
| Połączenie typu | Wtyk HDMI™ (typ A) |
| Połączenie, materiał styków | nikiel |
| Połączenie, materiał obudowy | nikiel |
| Połączenie 2, Typ | Wtyk HDMI™ (typ A) |
Kabel
| Rdzeń ferrytowy | nie |
| Typ kabla | Kabel okrągły |
| Ilość ekranowanie | 2 x |
| Wewnętrzna Materiał przewodzący | CCS |
| AWG | 30 |
| Ochrona kink | obustronnie |
| Długość kabla | 5 m |
Transmisja sygnału
| max. szybkość transmisji | 10.2 Gbit/s |
| inne standardy obsługiwane | HDR (High Dynamic Range), HDMI™ Ethernet Channel (HEC), 3D, HDCP 2.2, Consumer Electronics Control (CEC), Audio Return Channel (ARC) |
| obsługiwane przestrzenie koloru | Deep Color (36 Bit), x.v.Colour (xvYCC) |
| Obsługiwane standardy dźwięku | Audio Return Channel (ARC) |
46,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 5 / 50