Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Superlife
R03/AAA (Micro) (2003)
Bateria z chlorkiem cynku, 1,5 V
- niezawodne źródło energii w korzystnej cenie
- do urządzeń o niskim zapotrzebowaniu na energię lub pilotów zdalnego sterowania
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Oznaczenie modelu | 2003 |
| Wysokość | 44.5 mm |
| Zużycie Jednostka | 4 szt./blister |
| Typ opakowania | Retail Blister |
| średnica | 10.5 mm |
| Waga | 11.2 g |
Bateria
| Napięcie | 1.5 V |
| Technologia | Bateria z chlorkiem cynku |
| ładowalna | nie |
| Nazwa IEC | R03 |
| Rozmiar budownictwo | AAA (Micro) |
8,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 4 / 12 / 24