Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Watch
SR416 (V337)
bateria guzikowa srebrowo-cynkowa, 1,55 V
Niezawodne i wysokiej jakości ogniwa do szerokiej gamy zegarków cyfrowych i analogowych.
- do szerokiej gamy zegarków cyfrowych i analogowych
- Niezawodne i wysokiej jakości komórki
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Oznaczenie modelu | V337 |
| Aplikacje | Rower |
| Wysokość | 1.25 mm |
| Zużycie Jednostka | 10 szt. w pudełku |
| Typ opakowania | Bulk |
| średnica | 5.8 mm |
| Waga | 0.15 g |
Bateria
| Napięcie | 1.55 V |
| Technologia | Bateria srebrowo-cynkowa (tlenek srebra) |
| ładowalna | nie |
| Nazwa IEC | SR416 |
| Maksymalna ilość | 5 mAh |