Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Studio (EKP118)
Smukły plecak na laptopa, pasuje do 14,1-calowego/MacBooka Pro 15
Czasami krótka droga może zamienić się w długą. Smukły, mały i tradycyjnie stylizowany Studio przynosi krótkim dojazdom do pracy i profesjonalnym projektom przewagę podczas wchodzenia przez drzwi.
- Dedykowane schowki na 14,1" laptopa/MacBooka Pro 15 i iPada/Kindle/tablet
- Zintegrowany system ochrony rogów laptopa
- Wyłożona filcem kieszeń na iPada/Kindle/Tablet
- Dobrze zorganizowane komory
- Szerokie, ergonomiczne ramiączka z zapinaną na zamek ukrytą kieszenią
- Pasek umożliwiający umieszczenie na walizce z ukrytą kieszenią
- 30 lat gwarancji na materiały i wykonanie
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Gwarancja | 30 lat |
| Szerokość | 280 mm |
| Wysokość | 400 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w torebce plastikowej |
| Materiał | materiał |
| Głębokość | 115 mm |
| Typ opakowania | Bulk |
| Szczególną cechą | samonaprawiające się zamki błyskawiczne, System zabezpieczający rogi laptopa, Uchwyt do postawienia na walizce, Zarządzanie kablami |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 1000 g |
Konstrukcja
| pasuje do urządzeń „do” | 35.9 cm |
| Półki na | Portfel, Akcesoria komputerowe, Butelka na napój, Odtwarzacz multimediów, Zasilacz, Laptop, Dokumenty podróżne, Długopisy, Tablet/czytnik e-booków, Wizytówki, Smartfon, Karty kredytowe, Słuchawki |
| Forma konstrukcyjna | Plecak |
| Pojemność | 14 l |
467,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 5