Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Suite (EKP128)
Torba Premium na laptopa do 14"
Lekki i miękki, komfortowy w dotyku, materiał oraz minimalistyczny design EVERKI Suite sprawiają, że jest to idealny plecak dla często podróżujących profesjonalistów, którym zależy na mniejszym plecaku na laptopa lub którzy zabierają ze sobą tylko tablet. Przyjemny w dotyku materiał i subtelny, klasyczny styl na zewnątrz doskonale idą w parze z zorganizowanym i starannie przemyślanym wnętrzem.
- Przegroda na 14-calowego laptopa ułatwiająca odprawę na lotnisku
- Twarde etui szybkiego dostępu na okulary przeciwsłoneczne
- Opatentowany system gwarancyjny
- Zabezpieczona kieszeń
- Kieszeń szybkiego dostępu na czasopismo lub gazetę
- Wyścielana filcem kieszeń na iPad/Pro/Kindle/tablet
- 30 lat gwarancji na materiały i wykonanie
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Gwarancja | 30 lat |
| Szerokość | 320 mm |
| Wysokość | 410 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w torebce plastikowej |
| Materiał | materiał |
| Głębokość | 190 mm |
| Typ opakowania | Bulk |
| Szczególną cechą | 30 lat gwarancji na wady produkcyjne i w materiale, kontrastowe powierzchnie wewnętrzne, łatwa kontrola na lotnisku, magnetyczna przegroda szybkiego dostępu, miękka, wyściełana przegroda na urządzenie typu iPad/Kindle/tablet, Przegroda na dokumenty, przegroda zabezpieczona technologią RFID, samonaprawiające się zamki błyskawiczne, System zabezpieczający rogi laptopa, Uchwyt do postawienia na walizce, Usztywniana kieszeń na okulary słoneczne i akcesoria, wodoodporny materiał zewnętrzny, Wygodne i specjalnie uformowane plecy zapobiegające poceniu się, wysokiej jakości detale ze skóry |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 1300 g |
Konstrukcja
| pasuje do urządzeń „do” | 35.6 cm |
| Półki na | Okulary/okulary słoneczne, Akcesoria komputerowe, Portfel, Butelka na napój, Słuchawki, Karty kredytowe, Laptop, Odtwarzacz multimediów, Zasilacz, Dokumenty podróżne, Smartfon, Długopisy, Tablet/czytnik e-booków, Wizytówki, Czasopisma |
| Forma konstrukcyjna | Plecak |