Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Telewizyjny kabel antenowy (typ 135 dB), poczwórne ekranowanie
pozłacane styki, Gniazdo do kabla koncentrycznego > Wtyk do kabla koncentrycznego
Idealnie nadaje się do przesyłania sygnałów o wysokiej częstotliwości (HD-TV, Full HD, Ultra HD [UHD/4K i wyższych]) w standardzie sygnałów cyfrowych, takich jak DVB-T i DVB-T2, radiowych (UKW/DAB/DAB+) jak również sygnałów telewizji kablowej DVB-C i DVB-C2 (analogowych/cyfrowych SD/cyfrowych HD). Możliwość podłączenia gniazda przyłączeniowego oraz odbiornika, takiego jak telewizor/odbiornik Sky oraz radio.
- przewód wewnętrzny z najwyższej czystości miedzi beztlenowej zapewnia optymalne parametry przewodzenia i odtwarzania oraz prawie bezstratne przesyłanie sygnałów
- 4-krotne ekranowanie materiałem o wysokiej gęstości (gęsty, podwójny oplot i 2 warstwy folii) i poziom ekranowania 135 dB
- doskonała równowaga między ekranowaniem i elastycznością – ekranowanie zapewniające idealny odbiór i transmisję bez zakłóceń
- duży wtyk najwyższej jakości wykonany w całości z metalu z pozłacanymi stykami – optymalizuje trwałość, stabilność i dopasowanie
- zoptymalizowane zabezpieczenie przed zagięciem i elastyczny oplot kabla chronią przed przekroczeniem maksymalnego promienia zgięcia
- w zestawie wtyk do złącza wtykowego
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | WEEE, CE |
| Typ opakowania | Retail Polybag |
| Kolor | Biały |
Połączenia
| Połączenie, ekranowanie | tak |
| Połączenie typu | Gniazdo do kabla koncentrycznego |
| Połączenie, materiał styków | pozłacany |
| Połączenie, materiał obudowy | aluminium |
| Połączenie 2, Typ | Wtyk do kabla koncentrycznego |
Kabel
| Typ 3, osłaniając | folia (aluminium) |
| Typ 2, osłaniając | Oplot (aluminium) 128x |
| Średnica płaszcza kabla | 8 mm |
| Typ kabla | Kable koncentryczne |
| Ilość ekranowanie | 4 x |
| Materiał osłony kabla | PVC |
| Wewnętrzna Materiał przewodzący | CU (miedź) |
| Typ 1, osłaniając | folia (aluminium) |
| Srednica dielektryka | 5 |
| Przewód wewnętrzny, średnica żyły | 1.02 mm |
| Typ 4, osłaniając | Oplot (aluminium) 128x |
| Ochrona kink | obustronnie |
| Skuteczność ekranowania | 135 dB |
| Długość kabla | 1 m |
Transmisja sygnału
| Impedancja | 75 Ω |
42,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 50 / 100