Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Pro
Telewizyjny uchwyt ścienny Pro FIXED (M)
dla telewizorów od 32" do 55" (81-140 cm) do 50 kg
Ścianka TV uchwyt do najbardziej od 32 do 55 cali (81-140 cm) telewizorach o gramaturze maksymalnie 50 kg. Super płaska konstrukcja jest tylko 25 mm od ściany, aby zakończyć elegancki wygląd ultracienkich telewizorów. Automatycznie blokujące zamknięcie sprężyna z łatwym do rozwiązywania kręgowego dostarcza swój płaski panel na ścianie łatwego i bezpiecznego mocowania. Telewizor można przesuwać w lewo i prawo na płycie ściennej, aby ustawić ją dokładnie.
- Niezwykle płaski uchwyt ścienny sprawia, że telewizor jest elegancko płaski i zajmuje niewiele miejsca na ścianie - tylko 25 mm.
- Automatyczne wpinanie i łatwe wypinanie - pomoc montażowa z blokadą sprężynową do bezpiecznego wpinania i wypinania podczas odkładania telewizora (brak śrub blokujących, które trzeba przymocować ręcznie) sprawia, że instalacja jest dziecinnie prosta.
- Zintegrowana poziomica zapewnia łatwą regulację instalacji.
- nadaje się do większości płaskich i zakrzywionych telewizorów wszystkich popularnych marek (np. Samsung (również QLED i LED), Sony, Philips, LG) i rozmiarów (np. 32 ", 40", 43 ", 49", 50 ", 55")
- Łatwy montaż i zgodność z normami VESA 200x200, 300x300, 400x200, 400x400.
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Gwarancja | 10 lat |
| Szerokość | 448 mm |
| Wysokość | 425 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt./karton |
| Materiał | stal (powlekana proszkowo) |
| Głębokość | 25 mm |
| Typ opakowania | Retail Box |
| Kolor | Czarny |
Wydajność
| VESA (FDMI) | 200 x 200 mm, 300 x 300 mm, 400 x 200 mm, 400 x 400 mm |
| Wielkość ekranu | 81 - 140 cm |
| Odległość od ściany | 25 mm |
| maks. udźwig | 50 kg |
Zakres dostawy
| Materiał montażowy | Kołki, Przyśrubowywanie |
116,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 12