Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Pro
Telewizyjny uchwyt ścienny Pro FULLMOTION (L) wide Range
dla telewizorów od 37" do 70" (94-178 cm), w pełni ruchome (obrotowe i przechylne) do 70 kg
W pełnym ruchu uchwyt do najwyżej 37 do 70 cali (94-178 cm) telewizor aż do 70 kg. Funkcja „Wide Range” zapewnia do 800 mm Odległość od ściany. To pozwala na kąt obrotu w zakresie ± 90 °, nawet dużych rozmiarów ekranu. Full Motion pozwala na maksymalną elastyczność. można przechylać, przesuwać się rozłożyć i wyrównać, aby spojrzeć na ekranie telewizora z dowolnego miejsca w pomieszczeniu. Wszystko to bez użycia narzędzi. Płynność po instalacji, zapewnia, że telewizja jest idealnie umiejscowiony na ścianie. Zintegrowany system zarządzania kablami organizuje i zabezpiecza kabel.
- Funkcja "Wide Range" oferuje do 800 mm odległości od ściany w stanie wysuniętym i umożliwia kąt nachylenia do ±90° dzięki wysuniętemu ramieniu, nawet przy dużych rozmiarach ekranu.
- Optymalny kąt widzenia i maksymalna elastyczność dzięki pełnej mobilności w zakresie pochylania (góra/dół od +3° do -15°) i obracania (lewo/prawo o ±90°).
- Regulowany przegub ramienia nożycowego podpiera przedłużenie i stabilizuje ruch.
- Zintegrowany system zarządzania kablami zapewnia porządek i ochronę kabli połączeniowych.
- Odpowiedni dla większości płaskich i zakrzywionych telewizorów wszystkich popularnych marek (np. Samsung (również QLED i LED), Sony, Philips, LG) i rozmiarów (np. 40 ", 43", 49 ", 50", 55 ", 58", 65 ")
- Łatwy montaż i zgodność z normami VESA 200x100, 200x200, 300x200, 300x300, 400x200, 400x300, 400x400, 600x400 .
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Gwarancja | 10 lat |
| Szerokość | 800 mm |
| Wysokość | 650 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt./karton |
| Materiał | stal (powlekana proszkowo) |
| Głębokość | 483 mm |
| Typ opakowania | Retail Box |
| Kolor | Czarny |
Wydajność
| VESA (FDMI) | 200 x 100 mm, 200 x 200 mm, 300 x 200 mm, 300 x 300 mm, 400 x 200 mm, 400 x 300 mm, 400 x 400 mm, 600 x 400 mm |
| Wielkość ekranu | 94 - 178 cm |
| Zakres przechylenia | 15 ° |
| Odległość od ściany | 70 - 800 mm |
| Zakres obrotu | 90 ° |
| maks. udźwig | 70 kg |
Zakres dostawy
| Materiał montażowy | Kołki, Przyśrubowywanie |
702,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1