Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Shield (EKF821)
Osłona przeciwdeszczowa na plecak
Osłona przeciwdeszczowa Everki chroni cenne urządzenia również w te dni, gdy pogoda jest zmienna. Nieważne, czy potrzebujesz ochrony przed deszczem, brudem czy śniegiem – ta wodoodporna osłona optymalnie zabezpieczy cały Twój plecak. Osłonę zakłada się szybko, a nałożona zapewnia komfortowe noszenie plecaka. Odporny na zabrudzenia materiał łatwo się czyści i schnie w mgnieniu oka. Dzięki temu osłonę można szybko schować do plecaka i wyruszyć na kolejną przygodę.
Pasuje na następujące plecaki:
Atlas (EKP121)
Versa (EKP127)
Flight (EKP119)
Glide (EKP129)
- chroni plecak firmy Everki przed warunkami atmosferycznymi
- pasuje na następujące plecaki: Everki Atlas (EKP121 & EKP121S15), Everki Versa (EKP127), Everki Flight (EKP119), Everki Glide (EKP129)
- 30 lat gwarancji na materiały i wykonanie
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Gwarancja | 30 lat |
| Szerokość | 80 mm |
| Wysokość | 206 mm |
| Materiał | materiał |
| Głębokość | 80 mm |
| Typ opakowania | Bulk |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 110 g |
93,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 40